sobota, 10 grudnia 2016

~Mały book haul~ #1

To mój pierwszy haul! Niedawno zaopatrzyłam się w parę starszych pozycji, ale oczywiście nie zabrakło standardów. Nie przedłużam, lecimy!


 Love, Rosie - Cecelua Ahern
Dziewczynka z zapałkami - Piotr Myśliwiec 

                                                                                   
                   

Rok 1984 - George Orwell
Opium w rosole - Małgorzata Musierowicz
Zostało z uczty bogów - Igor Newerly
To na tyle. Czytaliście którąś z pozycji? Do zobaczenia :) 

8 komentarzy:

 1. Ja też czasami zaopatruję się w klasyki, jak to np. nastąpiło we wrześniu, gdzie na moje półki zawitała "Lalka" Prusa, "Pan Tadeusz", czy "Przeminęło z wiatrem" :D
  Twój stosik bardzo ładnie wygląda! Jak na razie miałam okazję przeczytać tylko "Love, Rosie" oraz "Opium w rosole", jednak na pewno niedługo przeczytam Orwella :)
  Pozdrawiam cieplutko,
  Ola aka Zaczytana Iadala

  OdpowiedzUsuń
 2. Opium w rosole miło wspominam, a Love Rosie chętnie bym przeczytała. Gratuluję nabytków ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem z tego tylko "Love, Rosie" i naprawdę mocno polecam <3 Dawno też nie robiłem żadnych hauli :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Z pokazanych przez Ciebie pozycji miałam okazję przeczytać jedynie „Love Rosie”, które odebrałam jako przeciętną lekturę. Nie była zła, natomiast dobra też nie. Wiele rzeczy mnie w niej irytowało, na czele z bohaterami. Książka na szczęście nadrabiała formą, gdyż uwielbiam powieści epistolarne.
  Zapraszam do siebie, Z perspektywy czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 5. ''Rok 1984'' jest świetny, prawdziwy i póki co to jedyna książką, którą naprawdę uważam za obowiązkową lekturę. Mimo upływu lat nadal obowiązuje tu i teraz.
  ''Love Rosie'' za to jest taką powiastką z zwyczajnym pomysłem, przeciętnym wykonaniem... Chyba raczej wolę film od pierwowzoru. Pozdrawiam, Wielopasja

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam Love, Rosie. Była ok, ale zdecydowanie wolę i uwielbiam P.S. Kocham cię tej autorki. Chętnie przeczytałabym z Twojego stosiku Rok 1984, ale chętnie poczytam też Twoje recenzje innych tytułów z tego stosu.

  OdpowiedzUsuń
 7. ,,Love Rosie'' jest cudowną książką! Podobnie ekranizacja mnie nie zawiodła :D ,,Opium w rosole'' był jedną z lepszych lektur szkolnych z tego co pamiętam, a ,,Rok 1984'' mam już od dawna w planach przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń